Leden 2008

Britneynin pobyt v nemocnici je tentokrát mnohem "pohodlnější"

31. ledna 2008 v 20:17 | lovebritney
Druhá cesta Britney Spears do nemocnice se ukazuje o moc odlišná než ta předchozí. Tentokrát popová hvězda šla ochotně a mnohem "pohodlněji" přijímá lékařskou péči, dokonce řekla vtip o jejím druhém výletu, řekl zdroj blízký popové zpěvačky.

"Bude tam nejméně 72 hodin, kdy se bude vše vyhodnocovat. Mohla by dokonce zůstat i déle," říká zdroj. "Je tentokrát více pohodlná, přišla do čekárny, vykouřila jednu cigaretu a řekla vtip o tom, že je tam znovu. Ale kdo ví co se stane. Všechno co můžeme dělat je to, že jí bude lépe." Převoz Britney do nemocnice byl podle zdroje plánovaný daleko předtím.

"Něco jako tohle se připravovalo. Viděla svého psychiatra každý den," říká zdroj. "Nikdo nevěděl, že by se to stane tak brzo, ale bylo jasné, že jestli zůstane vzhůru déle než tři dny, musí být poslána sem. Naposledy spala v sobotu."

Zdroj dále přidává: "Auto-kolona a vše kolem bylo plánované, bylo v plánu mít blokovanou cestu a mít zajištěný vzdušný prostor. Dopadlo to dokonale."

Léčba Britney

31. ledna 2008 v 20:14 | lovebritney
Zdroj ze soudního orgánu řekl TMZ, že soudce z vyššího soudu v L.A. County podepsal tzv. "5150", což znamená, že Britney je nyní držena na 3 dny v nemocnici UCLA Medical Center na psychiatrii.
Podle TMZ existuje docela velká možnost, že by tento pobyt mohl být prodloužen na celých 14 dní a že v minulosti bylo už mnoho pokusů dostat Britney na "5150".
Její právníci, Anne Kiley a Tara Scott, zajistily Britney nového psychiatra minulý týden - a on byla ta osoba, která včera večer "spustila" akci 5150.
Zda Sam nebo její rodiče budou ti správní, kteří budou vykonávat rozhodnutí ohledně jejího zdraví je již rozhodnuto. Britniny rodiče dostali tuto starost do svých rukou.
Doktoři v nemocnici UCLA nyní aktivně spolupracují s Lynne a Jamiem ohledně léčby Britney, ale tato debata ještě není u konce. Toto rozhodnutí musí ještě schválit a podepsat také soud.

Britney Spearsová se pravděpodobně pokusila o sebevraždu

31. ledna 2008 v 20:00 | novinky.cz
"Oddělení vyslalo na místo osm policistů přesně v 0:55," řekl jeden z policistů, který si nepřál být jmenován, jelikož nemá pravomoc vyjadřovat se k události veřejně. Policejní mluvčí poté řekl agentuře AP, že popová hvězda byla odvezena do nemocnice, aby se jí "dostalo pomoci". Blíže již odmítl k celé záležitosti cokoliv sdělit.
Na místo se okamžitě sjelo obrovské množství paparazzi. Deník Los Angeles Times informoval o tom, že byla popová ex-hvězda převezena do zařízení UCLA Medical Center. Jejich reportér popsal, že ambulanci, která vezla Britney Spearsovou doprovázel policejní konvoj o délce fotbalového hřiště, aby se zabránilo paparazzi dostat příliš blízko k vozu záchranné služby.

"Jedem, jedem, jedem!"

Reportér dále uvedl, že nebylo možné identifikovat, oč přesně v záchranné akci šlo, jediné, co se mu podařilo zaslechnout bylo hlášení v policejní vysílačce: "Balíček je na cestě. Opouštíme místo. Jedem, jedem, jedem!"
Zajímavé také je, že několik hodin před příjezdem prvních policistů se u domu Spearsové vytvořila skupina 20 až 25 lidí, které dva kolemjdoucí policisté důrazně požádali, aby si šli po svém a z místa odešli.

Otec Spearsové plakal

Během chvil, kdy se záchranáři nacházeli v domě, padali před jejím sídlem fráze o pravděpodobném bezvědomí, resuscitaci a pokusu o sebevraždu. Britney navštívili před odvozem do nemocnice i její nejbližší. Na místo dorazila matka Lynne i otec Jamie, který byl spatřen jak pláče.
Do nemocnice pak za Spearsovou vyjeli další blízcí lidé, mimo jiné několik kamarádek a manažer i přítel v jednom - Sam Lufti.

Převoz možná plánovaný

Podle jednoho z úředníků byl ale převoz Britney Spearsové do nemocnice naplánován již velkou část dne.
Není tomu dlouho, co se na internetové stránce WhenIsBritneyGoingToDie.com začal tipovat datum její smrti. Kdo tipoval právě čtvrtek 31. ledna, tak byl výhře Playstationu 3, který stránka za správný tip nabízí, zřejmě velmi blízko.
Ambulance eskortuje Britney Spearsovou do nemocnice.

Fotka: Britney na obálce časopisu Blender

28. ledna 2008 v 20:54 | lovebritney
Časopis Blender použil na obálku svého dalšího čísla fotomontáž Britney. Tělo není její, pro Blender Britney nepózovala.

Nedělejte fotomontáže, když to neumíte, nedělejte fotomontáže, kterými urážite

Britney byla u psychiatra

28. ledna 2008 v 20:51 | lovebritney
Britney Spears navštívila psychiatričku Deborah Nadel u ní doma v Santa Monice. Sezení se účastnila v pátek a trvalo asi hodinu. Je to jedna z věcí, kterou Britney musí splnit na žádost soudu. Chtěli po ní vyhodnocení jejího stavu od psychologa/psychiatra, aby mohl soud rozhodnout, zda jí opět svěří děti.
Splní Britney požadavek soudu a bude na tyto sezení chodit pravidelně, nebo to bylo jen pro tentokrát? A vyhledá pomoc odborníků, kterou potřebuje? Uvidíme.

založím new rubriku

25. ledna 2008 v 17:54 | Kikina
Ahojík zdravím všechny fanoušky Britney rozhodla jsem se že založím rubriku bazárek mohli by jste tam psát všechno možné ale především bych chtěla aby se tam psalo o tom že vám třeba od brit něco chybí prostě takovej menší bazárek...já mám třeba hafo věcí o britney víckrát tak kdyby někdo měl zájem tak písněte mám i nějaké věci v pc třeba instrumentáli,tapety,spořiče,remixíky a videoklipy takže pokud někdo něco potřebujete napište budu se moc těšit

Nový song "All That She Wants"

25. ledna 2008 v 17:45 | lovebritney
Objevil se nikdy nevydaný nový song Britney Spears s názvem "All That She Wants".

Zvěsti o plánech Britney

25. ledna 2008 v 17:43 | lovebritney
TURNÉ
- Britney chce uspořádat světové turné, ale její nahrávací společnost je přesvědčena, že je to moc velký risk. Bojí se, že by ji lidé nemuseli přijmout nebo že by mohlo dojít k rušení koncertů či dokonce celého turné
- Britney by nejradši udělala menší turné, obdobné jako "House Of Blues" někdy v létě 2008
- Toto turné by mělo být celkově lepší než loňské, chystá se asi 10-15 písniček
- Choreografie a "taneček" se židlí, kterou nyní zkouší v Millenium Dance Studios je pro toto turné
- Jako lokace pro toto menší turné se zvažují tato města: LA, San Diego, Las Vegas, NYC, Miami, Orlando a Chicago
- Show v NYC my měla být natočena pro MTV speciál jako promo pro album "Blackout"(re-edice)

DALŠÍ ALBUM
- Britney přetočila spoustu materiálu z "The Original Doll" na Hawaii s JR Rotemem
- "All That She Wants" bylo původně pro "The Original Doll", jenže se několikrát přetáčelo (existují nyní 3 verze).
- Chce, aby její další album bylo více osobní a spíše "temnější pop", než komerční hudba středního proudu
- Toto album se bude více zaobírat vokály tak, aby mohla na koncertech zpívat živě a nemusela tak moc spoléhat na tanec.


Paris Hilton: Britney je skvělá matka!

23. ledna 2008 v 21:38 | blesk.cz
Paris Hilton(26) a Britney Spears(26) se zase kamarádí??
Dědička hotelového impéria dokonce veřejně vystoupila na podporu Britney. V televizním programu E! News vyzvala všechny, aby Britney nechali v klidu žít. "Je to skvělá matka a skvělá holka, opravdu ji mám ráda," nechala se slyšet.
V době, kdy se padlá popová princezna rozváděla se svým druhým mužem a otcem svých dvou synů Kevinem Federlinem, trávila s Paris hodně času. Jejich společné večírky, nakupování a projížďky autem, na nichž jim sekundovala další ´zlobivá celebrita´- herečka Lindsay Lohan, byly na konci roku 2006 vděčným soustem pro bulvární fotografy.
Přátelství hollywoodských ´pařmenek´ pak vzalo za své, když si fanoušci zpěvačky stěžovali, že má Paris na Britney špatný vliv.
Vězení udělalo s Paris divy, mnohem víc teď myslí na své bližní Nový lepší život a další potomek možná Britney čeká s paparazzem Adnanem Ghalibem. Ten se kvůli ní právě rozvádí

Britney chce něco "nového" pro její nové video

22. ledna 2008 v 21:16 | lovebritney
X17Online.com: Na sobotní "champagne party" Britney prozradila dvěma fotografům, že chystá natáčení nového klipu pro její další singl, Hot as Ice, a že touží po něčem "novém" a svěžím.

"Nelíbí se mi video k Piece Of Me," řekla Brit fotografům z X17. "To oblečení, které tam na sobě mám vypadá fakt staromódně."

Její nelibost k tomu, jak její poslední klip dopadl by mohla být jedna z příčin proč se rozhodla to vzít trochu více do svých rukou a vrátit se do tanečního studia tuto neděli.

Takže, co můžeme čekat od dalšího videa? "Chci udělat něco úplně nového, něco fakt cool," oznámila Britney grupě paparazzi.

Britney Spears odkopla milence

22. ledna 2008 v 21:14 | INT (22. 1. 2008)
Bývalá popová princezna Britney spears(26) se rozešla s fotografem Adnanem Ghalibem(35)
Vztah s ní totiž využíval pouze ke svému prospěchu a tajně prodával její fota.
Zpěvačka je ale opravdu nepoučitelná a podle amerického tisku randí s dalším fotografem Felipem.
Ten byl dokonce nedávno zadržen, když jel za zpěvaččiným vozem příliš rychle a snažil se získat exkluzivní fotku.

Britnino soudní řízení proti Adnanovi

22. ledna 2008 v 21:11 | lovebritney
Poslal(a) Dany | o Britney | 20.01.2008 v 21:44
"Minulou noc ve 2 ráno, Britney pozvala naše dva fotografy do jejího bytu pro krátký rozhovor. Chvíli si povídali, pak doprovodili Brit a Sama do auta, takže Britney mohla řídit a poslouchat hudbu. Poté se vrátily zpět do domu a zde zůstali s Britney celé čtyři hodiny!

Dříve toho včera, kolem osmé večerní hodiny, šla Britney se Samem na benzinovou pumpu a pak se vrátili do jejího Black Ecalade, jeli do klubu Goa, ale nevystoupili z auta. Když se vrátila domů, pozvala fotografy aby přišli do jejího domu.

Roberto a Leandro z X17online vešli dovnitř a Britney řekla: "Pojďte se mnou a bavme se." Otevřela jim láhev šampaňského a šla kouřit na terasu. Naši fotografové říkají, že Britney vypila půl skleničky šampaňského za celý večer.

Pak Britney pustila Amy Winehouse a její vlastní CD, oblékla si džíny a nasadila pro ní typickou růžovou paruku. Sam a Britneynin přítel Chad Hardcastle tam také byli.

Robert sdělil X17online: "Bavili jsme se. Britney byla vtipná, uvolněná, občas trochu tancovala a všude sebou nosila svýho malýho pejska."

V jednu chvíli při rozhovoru, Sam vyndal papír z jeho kapsy - bylo to soudní řízení proti Adnanu Ghalibovi.

Britney vyjádřila zklamání a hněv k Adnanovi za to, že poskytnul fotografům z jeho agentury jejich společné snímky.

Roberto a Leandro se raději na nic neptali - byli velmi překvapeni soudním příkazem. Po tom, co o té záležiosti krátce mluvili, pokračovali v navazování dobré nálady a kolem šesté ráno naši fotografové oznámili, že již budou muset odejít. Britney je přemlouvala, aby zůstali, ale Sam trval na tom, že se potřebuje vyspat.

Když fotografové odešli, hodně paparazzi, kteří nebyli pozvání čekali venku před domem."

Další spřátelenej bloček!

20. ledna 2008 v 13:50 | Kikina
Supr stránečka o Brit určitě se tam mrkněte: http://britneyobrazky.blog.cz

Scany z časopisů

19. ledna 2008 v 21:49 | http://brit-s.net/
našla jsem nějaké scany pokud se chcete podívat stačí kliknou na obrázek
Click to view full size image

Britney je nejatraktivnější žena na světě

19. ledna 2008 v 21:45 | lovebritney |  Novinky
V Kategorii "Nejatraktivnější žena" časopisu Hello vyhrála díky vašim hlasům Britney Spears! Do všech tří anket bylo posláno bez mála milión hlasů.

1. Britney Spears
2. Delta Goodrem
3. Sporty Spice & Athina Onassis
4. Angelina Jolie

Pro opravdové fanoušky Britney Spears!

19. ledna 2008 v 19:44 | Kikina
Na internetu jsem oběvila fakt bezva věcičky s logem britney,akorát nevim kde se něco takového dá sehnat
Britney Spears - CD Holder, Concert Light & Glitter Lotion

moje klikací ikonka

19. ledna 2008 v 13:07 | Kikina
100

další diplomek!

19. ledna 2008 v 12:48 | Kikina

britney discografie

18. ledna 2008 v 20:42 | Kikina
...BABY ONE MORE TIME
Release Date: January 12, 1999
01 Baby One More Time
02 (You Drive Me) Crazy
03 Sometimes
04 Soda Pop
05 Born To Make You Happy
06 From the Bottom of My Broken Heart
07 I Will Be There
08 I Will Still Love You (Feat. Don Philip)
09 Thinkin' About You
10 E-Mail My Heart
11 The Beat Goes On
OOPS!... I DID IT AGAIN
Release Date: May 16, 2000
01 Oops!... I Did It Again
02 Stronger
03 Don't Go Knockin' On My Door
04 (I Can't Get No) Satisfaction
05 Don't Let Me Be The Last To Know
06 What U See (Is What U Get)
07 Lucky
08 One Kiss From You
09 Where Are You Now
10 Can't Make You Love Me
11 When Your Eyes Say It
12 Dear Diary
BRITNEY
Release Date: November 6, 2001
detail produktu01 I'm A Slave 4 U
02 Overprotected
03 Lonely
04 I'm Not A Girl, Not Yet A Woman
05 Boys
06 Anticipating
07 I Love Rock 'N' Roll
08 Cinderella
09 Let Me Be
10 Bombastic Love
11 That's Where You Take Me
12 What It's Like To Be Me
IN THE ZONE
Release Date: November 18, 2003
detail produktu01 Me Against the Music (Feat. Madonna)
02 (I Got That) Boom Boom (Feat. Ying Yang Twins)
03 Showdown
04 Breathe On Me
05 Early Mornin'
06 Toxic
07 Outrageous
08 Touch Of My Hand
09 The Hook Up
10 Shadow
11 Brave New Girl
12 Everytime
GREATEST HITS: MY PREROGATIVE
Release Date: November 9, 2004
Spears, Britney: My Prerogative / Box Sliders (audio CD)01 My Prerogative
02 Toxic
03 I'm A Slave 4 U
04 Oops!... I Did It Again
05 Me Against the Music (Feat. Madonna)
06 Stronger
07 Everytime
08 Baby One More Time
09 (You Drive Me) Crazy
10 Boys (Feat. Pharell Williams) (Co-Ed Remix)
11 Sometimes
12 Overprotected
13 Lucky
14 Outrageous
15 Born To Make You Happy
16 I Love Rock 'N' Roll
17 I'm Not A Girl, Not Yet A Woman
18 I've Just Begun (Having My Fun)
19 Do Somethin'
B IN THE MIX: THE REMIXES
Release Date: November 22, 2005
obal01 Toxic (Peter Rauhofer Reconstruction Mix)
02 Me Against The Music (Feat. Madonna) (Justice Remix)
03 Touch Of My Hand (Bill Hamel Remix)
04 Breathe On Me (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Mix)
05 I'm A Slave 4 U (Dave Aude Slave Driver Mix)
06 And Then We Kiss (Junkie XL Remix)
07 Everytime (Valentin Remix)
08 Early Mornin' (Jason Nevins Remix)
09 Someday (I Will Understand) (Hi-Bias Signature Radio)
10 Baby One More Time (Davidson Ospina 2005 Mix)
11 Don't Let Me Be The Last To Know (Hex Hector Club Mix)
BLACKOUT
Release Date: October 30, 2007
Spears, Britney: Blackout (audio CD)01 Gimme More
02 Piece Of Me
03 Radar
04 Break The Ice
05 Heaven On Earth
06 Get Naked (I Got A Plan)
07 Freakshow
08 Toy Soldier
09 Hot As Ice
10 Ooh Ooh Baby
11 Perfect Lover
12 Why Should I Be Sad?