Únor 2008

Britney Spearsová je těhotná, tvrdí její milenec

29. února 2008 v 12:42 | Novinky.cz
Zpěvačka Britney Spearsová je prý těhotná. Tvrdí to její milenec Adnan Ghalib, který se označuje také za otce nenarozeného dítěte. Z fotografií poslední doby je zřejmé, že má problémová hvězda zakulacené bříško, není ale jasné, zda to není pouze tukový polštář. Bulvární fotograf však prý po Los Angeles šíří zprávy o těhotenství.
29. 2. 2008 07:52 - LOS ANGELES
Ghalibovi kritici tvrdí, že dosáhl svého v taktické hře. Dítě toužil se zpěvačkou počít, aby si zajistil zelenou kartu pro pobyt v USA a hmotné zázemí. Zelenou kartu má sice díky současné manželce, jenže ta se s ním hodlá rozvést.
"Britney je Adnanův splněný sen. On moc dobře ví, že pokud s ní bude mít dítě, bude mít život zajištěný. Adnan je společenský kariérista a používá ženy k dosažení toho, po čem touží," uvedl pro magazín Star nejmenovaný zdroj.
Minulý měsíc Spearsovou a jejího milence spatřili s těhotenským testem. Zpěvačka má již dvě děti, o oba syny se však stará jejich otec Kevin Federline, kterému je soud svěřil do výhradní péče. Britney má přístup k synům zatím do odvolání soudu zakázán.
Britney Spearsová

Britney dnes strávila ráno se syny

29. února 2008 v 12:40 | Lovebritney
Britney dnešní ráno (od 9:00) byla se syny Jaydenem Jamesem (1) a Seanem Prestonem (2).

fotka v nahrávacím studiu

28. února 2008 v 12:44 | Kikina
Image Hosted by ImageShack.us

Lynne Spears chválí Britneyina tatínka Jamieho

28. února 2008 v 12:40 | j3rit.com
Maminka Britney pěje chválou na svého bývalého manžela Jamieho, za to že převzal kontrolu nad problémovými záležitostmi jejich dcery. Jak říká Lynne, život jejich dcery se poslední dobou stával jízdou na tobogánu, jednou nahoře, poté zas dole. Jamie poskládal nový tým lidí a teď opravdu po dlouhé se o ni někdo skutečně stará. Lynne však chce trávit čas i s její gravidní dcerou Jamie Lynn, která žije v Kentwoodu. Cítí se však potřebná na obou místech a tak pendluje mezi LA a Kentwoodem. Lynne také mluvila s Jamie o návštěvě Britney svých dětí, shodují se, že je krok kupředu a cestou k lepšímu. Oba rodiče se velmi modlí, aby svou dceru vrátili zpět do života.

Karaoke Gimme more

27. února 2008 v 20:12 | Kikina
milujete písničku gimme more?tak teď si ji mužete zazpívat s doprovodem instrumentálu a textu

I Believe in Britney!

27. února 2008 v 19:56 | j3rit.com

Ukažte světu, že stále věříte Britney! Akce podporovaná Britney Spears Believe. Zapojte se a ukažte, že Britney není zatracena - Zde

Piece Of Me - Premium verze!!!

27. února 2008 v 17:29 | czbritney
18. března vychází na Amazon.com 2 CD Piece Of Me - Premium verze!! Nevím kdy a jestli vůbec vyjdou i u nás, ale líbí se mi to víc jak normální cover k POM.

Britney na titulkách časopisů

27. února 2008 v 13:28 | Kikina
Бритни Спирс (Britney Spears)Бритни Спирс (Britney Spears)Бритни Спирс (Britney Spears)Бритни Спирс (Britney Spears)

supr tričko

27. února 2008 v 13:24 | Kikina |  Výrobky

mám zase new deasing

27. února 2008 v 12:34 | Kikina
dneska jsem se nudila tak jsem vymíšlela novej deasing na blog a s toho se mi nejvíce povdl deasing alá in the zone líbí se vám?

Nový singl Britney - Break The Ice

26. února 2008 v 19:29 | leniiskyy
Dalším, novým a třetím singlem z pátého studiového alba Blackout od americké zpěvačky Britney Spears bude písnička Break The Ice. O této písničce se před časem také spekulovalo jako o druhém singlu, ale později se druhým singlem stala písnička Piece Of Me. Písničku Break The Ice produkoval Danja a tento singl bude poslán do rádií v USA už 19. února 2008.
Nový singl Britney - obrázek

please

26. února 2008 v 19:12 | Kikina
www.richiestringini--us5.blog.cz mrkněte se prosím na blogísek mé kamarádky

Britney bude moct své syny vídat více

26. února 2008 v 18:10 | lovebritney
Mezitím, co se celý celý Hollywood snažil v pondělí ráno se nějak dostat z "opice" po předávání Oscarů, Britney si užívala své druhé povolené návštěvy se svými syny.

"Šlo to velmi dobře," řekl zdroj pro časopis OK! o její návštěvě, která trvala od 9 hodin ráno do 12 hodin. "Kluci jsou opravdu velmi šťastní, že můžou opět vidět svou maminku."

I ti (například Vincent Kaplan, právník Kevina), kteří se na tyto nášvtěvy dívali poněkud skepticky, se zdáli být po pondělní návštěvě optimističtější.
"Tyto návštěvy s kluky pomohou zlepšit celou rodinnou situaci," řekl Kaplan pro OK!. "Kevin celou dobu fandil Britney, aby jí tyto návštavy byly co nejdříve zase povoleny...

Je možné, že Britney budou moci Sean a Jayden navštěvovat u ní doma a to asi 3x týdně - a mělo by to pokračovat tak dlouho, dokud bude zpěvačka dodržovat daná pravidla.

Kaplan dalé řekl, že další soudní slyšení bylo naplánováno na 9. dubna, ale toto datum bude nejspíše změněno.

Fotka: Britney pózuje s dětmi

26. února 2008 v 18:09 | lovebritney
Britney je na fotce s dětmi, které učila nedávno v tanečním studiu tancovat.

Trapas Britney při koncertu

25. února 2008 v 10:20 | lolove
Jednou,když jsem vystupovala na koncertu v Riu,se mi stala pěkná nepříjemnost.Těsně před začátkem koncertu jsem šmírovala oponou jeviště a zjistila jsem,žeje na něm všechno jinak ,než jsem si představovala.Samozřejmě že mě to naštvalo,nenechala jsem si to pro sebe,a začala nadávat pořadateli koncertu:,,Co to má znamenat? Proč je to tam úplně jinak,než jsme si dohodli......." Jenže tohle moje ramcání slyšelo celé publikum,protože jsem už měla zapnutý mikrofon,což jsem si samozřejmě vůbec neuvědomila.
12798.jpg

V pondělí videoklip “Break The Ice”nebude

24. února 2008 v 15:43 | j3rit.com
V pondělí 25-02-2008 se nebude na MTV v pořadu TRL konat premiéra videoklipu Britney Spears "Break The Ice". Potvrdilo to samotné MTV!

Britney konečně u svých synů

24. února 2008 v 13:11 | blesk.cz
Britney poprvé od začátku Ledna viděla své syny.
Stalo se tak po jejich téměř dvouměsíčním odloučení. Americká zpěvačka nesměla ročního Jaydena Jamese a dvouletého Seana Prestona vídat od 3. ledna. Tehdy soud svěřil děti do výhradní péče jejího exmanžela. Důvod? Spearsová mu odmítala chlapce po návštěvě vrátit.
Mluvčí Kevina Federlina řekl, že schůzka Britney se syny trvala tři hodiny. Již ale nesdělil, kde se setkání odehrálo a kdo se ho účastnil.
V pátek ohlásil advokát exmanžela bývalé popové princezny, že Spearsová může děti navštěvovat.

sbírka fanouška ze zahraničí

24. února 2008 v 13:06 | Kikina
tak tohle je bomba našla jsem video kde mužete vidět velkou sbírku os zahraničního fanouška.závidím mu ty plakáty a to všechno a co vy?

Video od fanoušků

24. února 2008 v 13:04 | Britney.com
Tak tady se mužete mrknout na video které vyrobili fanoušci britney.Myslím si že Britney by měla obrovskou radost kdyby to viděla

Ségra Britney opět v Bravu

22. února 2008 v 19:23 | Kikina
včera jsem si koupila časopis Bravo a narazila jsem na článek o ségře Britney,naskenovala jsem to.
Scan: