Březen 2008

Další diplomek

30. března 2008 v 20:20 | Kikina

Britney Spearsová a Mary J. Blige odmítly zpívat hit Umbrella

30. března 2008 v 20:14 | blesk.cz
Rihanna může mluvit o obrovském štěstí:
Stačilo totiž málo a světoznámý hit Umbrella, který z ní udělal hvězdu, se k ní vůbec nedostal. Skladbu totiž producenti nabídli nejprve Mary J. Blige a Britney Spearsové.
Teprve až tyto dvě pěnice odmítly, přišla řada na Rihannu. Prozradil to zpěvák a skladatel Taio Cruz, který největší hit loňského léta napsal ve svých čtyřiadvaceti letech.
"Agenti Britney poslali Umbrellu zpět s tím, že by u ní něco podobného nefungovalo," řekl v rozhovoru pro Daily Telegraph. Mary J. Blige odmítla hit zpívat pro změnu proto, že jí připadal příliš mainstreamový. A hlavní proud prý není nic pro ni.
Cruz připisuje úspěch songu tomu, že je jednoduchý. "Hudební fanoušci si chtějí u písniček odpočinout. A jde to vidět stále více. Odráží se to na popularitě jednoduchých a líbivých písniček. Touží po něčem, co si můžou pobrukovat,"míní skladatel.
"Je to jednoduché. Když se podíváte na nejúspěšnější hity, zpívá se v nich čtyři pět slov, tři noty, a to všechno se donekonečna opakuje. Není to kvantová fyzika," dodal.


Making the video Lucky

29. března 2008 v 16:05 | Kikina


Hodiny s Britney

28. března 2008 v 16:12 | Terisek-p.blog.cz |  Výrobky
Tak jsem našla hodiny s Britney.jak se vám líbí?nevim jestli se tohle dá sehnat někde na jejích fan stránkých s doplňkama ale asi ne.Pro jistotu vám semka dám odkaz.kde si mužete vyrobit klidně s Britney nebo s čím koliv jiným nějakou pěknou věcičku.Mužete si pořídit tričko,hrníček,podložku pod myš,pexeso,polštářek a spousta dalšího.Vřele doporučuji ..na téhle stránce taky obědnávám http://www.mcprint.cz/eshop.php

Zahraje si Britney v divadle?

28. března 2008 v 16:05 | Terisek-p.blog.cz
Tak tohle ještě londýnský West End se svými vyhlášenými scénáři nezažil.
Podle prvních neoficiálních zpráv má totiž na prknech, co znamenají svět, stanout popová hvězda Britney Spearsová. Problematické zpěvačce, která se teď objevila v americkém sitcomu How I Met Your Mother, prý nabídli roli ve hře Tennesseeho Williamse - Tramvaj do stanice Touha (A Streetcar Named Desire).
Britney by se tak mohla objevit v divadle po boku herečky Vivien Leighové. Musela by ovšem přijmout roli tragické alkoholičky Blanche DuBoisové.
"Britney byla na seznamu pro tuto hru již nějaký čas, ale doteďka byla považována za příliš riskantní typ. Její výkon v americké televizní show How I Met You Mother to vše změnil. Má určitý postoj, načasování a skutečný talent. Chceme ji pro roli Blanche, protože, ačkoli je pro tuto roli technicky příliš mladá, kdo jiný by se mohl lépe vžít do této jižanské krásky tak dobře? Ona tu roli zažívá, takže pokud to využije na pódiu, mohla by to být úžasná podívaná pro diváky a katarze pro Britney také," uvedl zdroj pro britský list Daily Mail.

Madonna: Miluji Blackout!

28. března 2008 v 16:02 | Lovebritney.net
Koho jiného teď posloucháte? Kteří jiní interpreti to jsou?
Madonna: "Momentálně miluji nové album Britney Spears. Hodně ho poslouchám

Když posloucháte na Britneyniném albu "Break The Ice", tak jedete přitom 100 mil za hodinu nebo 200 km za hodinu v Anglii?
Madonna: Většinou na její nahrávku cvičím!


Výzva pro fanoušky:Britney v českém popcornu

26. března 2008 v 19:05 | Popcornweb.cz
někdy chodívám na stránky české verze časopisu popcorn a jak tak koukám na nové titulce je Britney!A zřejmě se píše o tom že jejich rodina je prokletá..tohle číslo nesmíte prošvihnout stejně jako já....

Fotešky sbírky víckrát

26. března 2008 v 19:00 | Kikina
Vyfotila jsem všechno co mám hodněkrát,takže pokud vám tady něco z toho chybí písněte komentík a mužem se domluvit,nejrači bych to vyměňovala s fanouškama Britney...protože mě to baví a mám z toho radost.
Fota:

Britney Spears hraje v sitcomu!

25. března 2008 v 20:54 | Blesk.cz
Britney se chce na televizní obrazovky vrátit za každou cenu.Včera se oběvila v americkém sitcomu.
Když se to nedaří zpěvem, tak se alespoň pokouší o hereckou kariéru. Včera se objevila v sitcomu společnosti CBS. Role zamilované recepční v sitcomu, který nese název Jak sem potkal tvou mámu (How I Met Your Mother), by jí měla pomoci opět nastartovat kariéru.
Mediální poradce Robbie Vorhaus k tomu poznamenal: "Tato role by měla být chápána jako začátek návratu Britney Spears."
Fanoušci (jestli Britney ještě nějací zbyli) by její návrat určitě uvítali, ale není tajemstvím, že její comeback značně komplikují její psychické problémy a z nich pramenící nevypočitatelné nálady.
K celkovému rozkladu bývalé popové princezny přispívají i měsíce plné boje s démony alkoholu a drog, soudní tahanice o děti a pronásledování ze strany novinářů
Britney Spears: Chci se vrátit!

Včera večer...

24. března 2008 v 19:54 | Kikina |  Wallpaper
jsem se nudila a tak jsem prozkoumávala program photofiltre a vymyslela jsem takovej zajímavej wallpaper s Britney.Dobrý ne?

new!

23. března 2008 v 21:23 | Kikina
protože jsem se nudila tak jsem vymyslela novej deasing blogu.layout je z MTV music awards roku 2003 kde brit vystupovala s Aguilerou a madonnou.Snad se vám bude líbit.Mě se více líbí layout in the zone kterej jsem tu měla předtím možná se sem v budoucnu vrátí ale teď dávám přednost něčemu novému.
starý layout vypadal takhle:

Baby one..photoshot

23. března 2008 v 14:35 | Kikina |  Photoshot britney

Break the ice oficiální remix download

22. března 2008 v 14:51 | BritneyWeb.Pl |  ****************Download
na webové stránce britneyweb.pl jsem našla nějaké remixy break the ice ke stažení.tak stahujte
::Break The Ice (Jason Navis Radio Mix) [4,5 MB] [POBIERZ/zshare]
::Break The Ice (Tracy Young Radio Mix) [11,6 MB] [POBIERZ/zshare]
::Break The Ice (Kaskade Radio Mix) [5,3 MB] [POBIERZ/zshare]


Break the ice oficiální tracklist singlu

22. března 2008 v 14:43 | BritneyWeb.Pl
Sony BMG podalo 3 tracklisty singlu Break the ice.V tracklistu se nachází i zatím nevydaná píseň everybody.a tady se mužete mrknout co tracklist obsahuje.
Tracklist 1:
1. Break The Ice (Main Version)
2. Everybody (Main Version)

Tracklist 2:
1. Break The Ice (Main Version)
2. Everybody (Main Version)
3. Break The Ice (Kaskade Remix)
4. Break The Ice (Tracy Young Mix)
Break The Ice (Video)

Tracklist 3:
1. Break The Ice (Main Version)
2. Break The Ice (Instrumental)

Britney & Kevin zpátky spolu?

22. března 2008 v 14:35 | J3rit.com

Už není tajemstvím, že Jamie Spears a Kevin Federline se stali obchodními partnery a hodlají otevřít společně restauraci. Jamie už poslední roky v této branži pracuje, kdy připravuje a dodává občerstvení na různé společenské akce. Avšak chce postoupit o stupínek víc a vydělané peníze investovat do kamenné restaurace. Za společníka si vybral právě ex-zetě Kevina. Oba spolu dobře vycházejí a rozumí si a tak není překvapením, že by ho dal nejraději s Britney opět dohromady, alespoň kvůli dětem. Sám je znepokojen, že ochránce Britney nebude dělat nastálo a zřejmě po skončení nařízení soudu (asi v průběhu léta) nebude mít ani k tomu pravomoci a Britney ho respektovat nebude. Pro Jamieho je jediným východiskem Kevin. Navíc by Britney získala úzký kontakt k dětem a vše by zůstalo v rodině. Kevin Federline však odmítá být chráněncem Britney a odmítá tuto možnost v jakékoliv formě. Mezi ním a Britney už není kapka lásky a nechce, aby byla narušena výchova dětí ještě starostí o Britney. Zatím tedy nemůže být o smíru těchto dvou lidí žádná diskuze.


Radar a Freakshow na koncertě Rihanny

22. března 2008 v 14:31 | lovebriney.net
Před vystoupením Rihanny v Praze 20.3. ve čtvrtek zazněly v aréně hned dva songy od Britney. Radar a Freakshow! Jde vidět, že Rihanna má Britney a její nové album Blackout ráda, jak už dříve řekla.

Video: Dvě nové krátké ukázky ze seriálu How I Met Your Mother

22. března 2008 v 14:29 | Lovebritney.net
Mám pro Vás dvě nové ukázky ze scén, kde hraje Britney Spears sekretářku Abby v jedné epizodě sitkomu How I Met Your Mother!
(a já děkuji moc serveru Lovebritney že videjka zveřejnila protože já osobně bych je asi nenašla)

Pls scháním něco o BS

14. března 2008 v 22:03 | Kikina
Lidičky asi víte že mám ráda britney,také jak jste si všimli ji sbírám,tak vás chci poprosit kdyby jste náhodou něco měli prodáte nebo vyměníte?já mám hafo plakátu a také nějaké sbírky na výměnu.Byla bych vám moc vděčná.nebo něco mužu vyměnit s nějakým fanouškem britney.Já toho mám totiž hafo víckrát.tak se toho chci zbavit.