Červenec 2008

Odjíždím na SVK

12. července 2008 v 20:00 | Kikina
Ahojky chtěla jsem vám jen říct že tu asi 5dní nebudu..jedu totiž na Slovensko..docela se i těším a snad tam budou nějaké obchody kde budou mít něco s Brit..to bych si to koupila...jinak v pátek mi přišel singl crazy kterej jsem vyhrála na aukru a to za pomocí Lucky..takže ji moc děkuji že mi ten singl nechala.. mám 3nové plakáty a tenhle týden by mi měla přijít kazeta oops a knížka život jako dar..tak vám to zase vyfotím.....až se vrátím ze SVS Dopřidám na blog novinky o Britney a také změním konečně deasing....tak se zatím mějte moc hezky zatím Ahoj!!!

Nejlepší děti v Holywoodu

12. července 2008 v 14:27 | BRITNEYEXPERTS.COM
tohle jsou 3 nejlepší děti celebrit v Holywoodu mezi něma mužete vidět i roztomilého Jaydenka a také syna Christiny Aguilery...

Fotky z natáčení videa pro Madonnu budou v pondělí!

12. července 2008 v 14:21 | LOVEBRITNEY.NET
Fotky z natáčení videa pro Madonnino turné v The Lot v Hollywoodu budou zveřejněny už v pondělí a to díky E! news! Kromě toho bude více detailů o tom, co vlastně Brit točila, exkluzivní fotky z natáčení, ze scény uvnitř výtahu, kde má oblečenou šedou mikinu, z líčení, přípravy a cvičení pohybů.

Britney v nahr.studiu

12. července 2008 v 14:20 | BRITNEY-MUSIC.DE
10 července 2008 si Britney zašla opět do nahrávacího studia tentokrát i s doprovodem svojí matky Lynne

LalistaWIP.com: Britney #1

12. července 2008 v 14:19 | BRITNEY-MUSIC.DE
Na zahraničním internetovém portálu LaListaWIP.com se Britney umístila na 1 místě a to v kategorii hudba...

wallpaper

11. července 2008 v 20:43 | Kikina |  Wallpaper

Jamie Lynn s dítětem

10. července 2008 v 19:00 | BRITNEY-MUSIC.DE

Venezuela chart

10. července 2008 v 18:57 | BRITNEY-MUSIC.DE
Gratuluji singl Radar se umístil ve venezuelské rádiové stanici na 1 místě!

Britney je nadšená z práce s Madonnou

10. července 2008 v 18:53 | LOVEBRITNEY.NET
Princezna a královna popu se už brzy dají opět dohromady. Britney chce bojovat a chce se opět stát popových idolem, pomoct ji k tomu má Madonna.
Popové ikony spolu budou spolupracovat na krátkém filmovém úseky, který bude promítán na obrovské obrazovce v průběhu turné Madonny - "Sticky & Sweet". "Britney je z této spolupráce opravdu nadšená, ale už trošku vyzrálejší formou," říká zdroj, který byl Britney poblíž celou tu dlouhou dobu jenž byla plná krachů ale i vzestupů. "Poslední rok byl pro ní opravdu dlouhá cesta."

Zdroj říká, že u Britney, která podnikávala noční cesty, zúčastňovala se večírků, je cítit velký pokrok. "Usadila se a je plná života, ale už ne dětinská," říká kamarád. Pod vedením svého otce Jamieho získala Britney opětm ožnost vídat své syny a dokonce si je nechávat u sebe v domě i přes noc, také se opět spolčila se svým bývalým manažerem Larrym Rudolphem.

"Práce s Madonnou je pro ní naprostý sen a myslím, že určitě cítí, že si to zasloužila," říká kamarád. "Je zdvořilá, ale je také plná svých představ o práci."

"Kamarád" také tvrdí, že Britney také získala něco, na co se chce zaměřit a to jak mentálně, tak profesionálně. "Myslím, že mnohl lidí nemá ponětí, že Britney si je plně vědoma toho, co se děje. Je možné ne vždy byla, ale teď určitě. "A také do budoucnosti počítá s další spoluprací se svým otcem a manažerem"

Tričko

9. července 2008 v 10:03 | BRITNEYEXPERTS.COM
Oběvilo se tričko s podpisama členů s Mickey Mouse Clubu..samozřejmě nechybí ani podpis Britney.
mmcshirt

Britney u kadeřníka

9. července 2008 v 9:58 | BRITNEY-MUSIC.DE
Brit si včera 8července zašla do kadeřnického salonu,a to kvůli novému klipu který má točit s madonnou.ovšem natáčení bylo s technických problému přesunuto.

Baby one...piece of..gimme

9. července 2008 v 9:54 | BRITNEY-MUSIC.DE
oběvilo se další falešné vystoupení s falešnou Britney..co na to říkáte?


Britney Spears: Tajně randí s paparazzim Ghalibem

8. července 2008 v 20:18 | BLESK.CZ
Britney se prý opět snaží zažehnout plamen lásky se svým bývalým milencem Adnanem Ghalibem. S paparazzim zpěvačku spatřili několikrát v posledních dnech.
V řadě momentů se k sobě chovali velmi intimně, a dokonce se prý líbali. Ghalib se od popové hvězdy vzdálil letos na počátku roku, kdy zkolabovala a byla převezena na psychiatrii.

Těsně předtím prý Britney Adnanovi ztropila žárlivou scénu a hodila mu do bazénu mobil, v němž měl milostné textovky pro jinou ženu.

Podle přátel si ale Britney svému bývalému milenci celé jaro prostřednictvím SMS stěžovala na otce a jeho soudem přidělenou správu nad jejím majetkem. A právě otec Jamie Spears vždy ostře vystupoval proti tomu, aby se Adnan s jeho dcerou stýkal. Lékaři navíc rodinu varovali, že paparazzi má na zpěvačku z psychologického hlediska negativní vliv.

Ghaliba považují v Hollywoodu za zlatokopa, který se snaží věšet na slavné ženy a přiživit se na jejich slávě. Jen v únoru na různých internetových blozích vystavili hned dva snímky, na nichž se tulil k různým ženám. V tu dobu přitom tvrdil Britney, že je jeho jedinou láskou.


Britney na plavbě lodí v Marina Del Rey

8. července 2008 v 12:43 | PIECEOFBRITNEY.COM
july4thhqs
(klik na obrázek)

ET Online potvrzuje: Britney natočila s Madonnou vystoupení!

8. července 2008 v 12:36 | LOVEBRINEY.NET |  Novinky
ET Online na svých stránkách tvrdí, že mohou potvrdit, že Britney Spears a Madonna spolu budou opět zpívat! Minulý víkend spolu měly natočit vystoupení, které bude zveřejněno na turné Madonny s názvem "Sticky & Sweet" písničky k písničce Material Girl. Přesněji to má být na koncertě v anglickém Cardiffu, který se koná 23. sprna.

Ovšem podle Access Hollywood se má tak stát 4. října v East Rutherford ve státě New Jersey.

Rodney Jerkins znovu mluví o new cd britney

8. července 2008 v 12:35 | BRITNEY-MUSIC.DE


Radar skutečně vyšel?

8. července 2008 v 12:34 | BRITNEY-MUSIC.DE
našla jsem obrázek singlu radar..oběvil se na aukčím webu ebay..takže opravdu singl je na světě...

Taio Cruz píše pro Britney

5. července 2008 v 15:44 | BRITNEYEXPERTS.COM
Anglický zpěvák Taio Cruz píše pro Britney text..a také pro Justina Timberlaka..Cruz se také podílel na textech takové star jako Leona Lewis(vyhrála Britský Xfactor) a Shayne Ward ...

Sean Garrett mluví o Britney

5. července 2008 v 15:34 | BSWORLD.COM