Prosinec 2008

The Circus Setlist

30. prosince 2008 v 12:26 | BRITNEYSPEARS.COM |  Novinky


HEY?

29. prosince 2008 v 22:41 | Kikina
Ahojky tak jak jste se měli na vánoce?Já docela dobře..dostala jsem hlavně oblečení..a ještě vlastně cd circus deluxe edice...a co vy?jinak mám..a budu mít nějaké nové věci ve sbírce..a co mi přibilo?2plakáty,neautorizovaný životopis,deluxe edice circus,3placky,kazeta baby one more time a pár článů jinak budu mít singl womanizer,vzorek corious,sadu kartiček z číny a kazetu Britney.většinu budu mít z aukra tak to teprv budu platil ale až to budu mít doma zase vše pěkně nafotím...Po vánocích bych chtěla dát novej deasing mám 2deasingy tak zase dávám menší náhled aby jste si vybrali..snažila jsem se jen jak to šlo ale tak šikovná jako někteří nejsem..možná kvuli tomu mám návštěvnost ani né 300lidí

takže tady je menší náhled mě osobně se nejvíc líbí ten červený ten černý je slabý odvar


BRITNEY SPEARS A PHELPS :BUDE SVADBA BRITNEY SPEARS A PHELPS :BUDE SVATBA

29. prosince 2008 v 20:50 | SUPERMUSIC.SK |  Novinky
To by byla sláva!Jednoznačně svatbou toku by se dala označit spojení případného svazku popové divy Britney Spears a plavecké superstar Michaela Phelpse.Hrozí skutečně svatba?Jamie Spears se podle českého deníku AHA! už nemůže dívat na muže,kteří se oběvují po boku její dcery.A tak vyslovil nahlas přání,které,kdyby se splnilo ,by potěšilo jeho a podle všeho i Britney.
Pro svoji dceru si vybral jako ideální partnery Benjiho Maddena a Michaela Phelpse.Benji je kytarista a vokálista skupiny GoodCharlotte,který založil spolu se svím o 5minut mladším bratrem,dvojčetem Joelem.Je to bývalí partner hotelové dědičky Paris Hilton.
Představit Michaela Phelpse není třeba.Je držitelem 16olympijských medailí.14zlatých a 2bronzové.Osm medailí získal v roce 2004 na letních olympijských hrách v Aténách.A 8 v roce 2008 v Pekingu(Všechny zlaté)

Jak to v podobných případech býva,zřejmě zůstene jen přání starostlivého otce


Top 10 nejlepších videoklipů Britney Spears

29. prosince 2008 v 20:37 | MUSICSERVER.CZ
Letos uplynulo deset let od vydání prvního singlu "...Baby One More Time", kterým se tehdy sedmnáctiletá Britney Spears zařadila mezi popovou elitu. A se svým comebackovým albem "Circus" je nyní opět na špici. Proč si tedy nepřipomenout desítku jejích nejlepších klipů?

nad o nikom jiném se v posledních deseti letech v hudebním průmyslu (a samozřejmě hlavně bulváru) nemluvilo více. Dokáže nadchnout, strhnout i šokovat, mravokárci kvůli ní od začátku její kariéry moc nenaspali. Nejen její hudba, ale i videoklipy nenechaly nikoho klidného. Spolupracovala těmi nejlepšími a i její klipy se v poslední době řadí k těm nejlepším. Ne, nečekejte zázraky za miliony, mnohdy se jedná o opravdu triviální zápletku, která ale zvedala mandle půlce světa. Zde máte přehled podle nás těch nejzásadnějších a nejlepších klipů Britney Spears, která vstala zázračně jako Fénix z popela a touží, aby se spojení comeback století připisovalo právě jí.

10. Break The Ice (2008)
Režie: Robert Hales Rok 2008 nezačal pro Britney zrovna dobře. Historky z jejího soukromého života, který šel ke dnu stejně rychle jako Titanic, se staly vedle počasí a politiky všedním tématem k hovoru u odpolední kávy. Fanoušci si rvali vlasy a škarohlídové vypisovali (ne)slavné sázky na její smrt. Vydavatelství ale v sílu jejího jména věřilo a do éteru poslalo ledy lámající píseň. V březnu se dostal do oběhu i videoklip, u něhož řada fanoušků neskrývala své zděšení. Nepromenádovala se v něm polonahá Britney, jak jsme byli zvyklí, ale její animované alter ego, které svádí boj se zlem. Nakonec se i skalní příznivci z šoku oklepali a dospěli k oblíbenému názoru, že lepší něco, než nic. Zajímavosti: Po vydání desky "Blackout" se právě skladba "Break The Ice" těšila největší pozornosti kritiků. Vyjadřovali se o ní jako o fantastickém flirtovacím songu nebo o popovém drahokamu. Paradoxně byla tato píseň z celého alba v hitparádových žebříčcích tou nejméně úspěšnou. Zatímco kritici nad písní mlsně kroužili, fanoušci jiné popové divy, čokoládové Janet Jackson, nařkli Britney z plagiátorství, když jim věta "I like this part" připomněla píseň "Nasty" z roku 1986.

9. Oops!... I Did It Again (2000)
Režie: Nigel Dick "Jsem panna!", vykřikuje Britney do světa svou nejslavnější hlášku a přitom se vlní ve videoklipu "Oops!... I Did It Again" v latexovém kočičím oblečku. S klipem na ni zanevřeli i všichni pedofilové, kteří snili o podobné holčičce s culíčky ve školní uniformě. Teď musela zpěvačka odrážet nespočet nabídek na nafocení fotografií, které k mravním kodexem měly pramálo společného. Zajímavosti: Videoklip se natáčel v Kalifornii ve filmových studiích Universalu a utahuje si z filmu "Titanic", kdy Britney od astronauta svého srdce dostává náhrdelník a říká: "A já si myslela, že ho ta stará paní na konci hodila do oceánu." Samotné natáčení nepatří k těm, které bude zpěvačka s nadšením líčit svým vnoučatům. Červený latexový obleček jí byl natolik těsný, že podle svých slov během natáčení trpěla jako pes, navíc všudypřítomné horko z reflektorů jí na spokojenosti také nepřidalo. Aby toho nebylo málo, jako suvenýr do dalších let si odnesla z natáčení čtyři stehy na hlavě, protože jí na hlavu spadla jedna z kamer. Coververze: Zřejmě o nejšílenější coververzi se postarala finská deathmetalová kapela Children Of Bodom. Jak se jim to povedlo, můžete posoudit sami.

Nejvíce sexy videoklip

Někdo může nesouhlasit a říkat, že ten nejvíce sexy videoklip je "I'm A Slave 4 U". Americkou společnost, která si na mravnost potrpí, ale nejvíce zvedal ze sedadel klip k "Don't Let Me Be The Last To Know", kde Britney jen v bikinách a krátkých šortkách laškuje na pláži s francouzským modelem. Vlna nevole byla tak velká, že nejpikantnější záběry, u nichž se rděli i ostřílení matadoři
z MTV, byly nahrazeny neutrálními scénami, kterak Britney se svým milým trénuje fyzičku v podobě slézání stromu. Oficiální verze nikdy nebyla odvysílána a kolují zvěsti, že právě tenhle videoklip odstartoval začátek konce vztahu Britney s Justinem.

8. (You Drive Me) Crazy (1999)
Režie: Nigel Dick "Přivádíš mě k šílenství," zpívala v písni ze své první desky příteli Justinu Timberlakevi, který ji spíše přivedl k alkoholismu, když ji v roce 2002 poslal k šípku. Američtí mravokárci označují klip za dílo zla a poukazují na její sporý oděv. Nic naplat, Amíci, klip se nezakázal a vesele rotuje v televizi dál. Ono to taky v porovnání s pozdějšími videoklipy není ani slabý čaj, jen předvařená voda. Zajímavosti:Hlavním úkolem Britney během velké části její kariéry bylo mlčet a poslouchat to, co jí někdo nařídil. Přesto si už zkraje svého úspěchu dupla nožkou a prosadila jako singl právě "(You Drive Me) Crazy". Management s její volbou moc spokojený nebyl, proto se producenti písně Max Martin a Rami vrátili do studia a píseň kompletně překopali. Mimochodem, "Crazy" je jedinou písní Britney Spears, která trůnila na prvním místě české rádiové hitparády. Milovníci seriálů pro děti mohou ve videoklipu spatřit další dva idoly náctiletých, Melissu Joan Hart a Adama Greniera

7. My Prerogative (2004)
Režie: Jake Nava V roce 1988 se Amerika vlnila na tóny písně "My Prerogative" v podání Bobbyho Browna. Britney tuto píseň o šestnáct let později vzkřísila a zařadila na svou výběrovku hitů. Do klipu se protlačil i Britneyin povedený ex-manžílek Kevin Federline, kterého si i přes varování všech příbuzných v klipu bere za manžela, tedy zatím jen na oko. Klip, v němž zpěvačka pošle ke dnu luxusní auto
a dá lekce o tom, jak se správně válet v posteli, je vůbec přehlídkou její rodiny; údajně se v něm má mihnout i její bratr a sestřenice. Zajímavosti: O tom, že Britney můžete buď milovat nebo nenávidět, svědčí i tento videoklip. Zatímco Rolling Stone plácal zpěvačku po zádech za skvěle odvedenou práci a poslal jí do vitríny cenu pro nejlepší klip roku 2004, kanadský kanál MuchMusic byl zcela jiného názoru a "My Prerogative" ověnčil cenou opačného rázu.

6. Lucky (2000)
Režie: Dave Meyers
"Je šťastná, je hvězda, ale každou noc pláče a něco jí v životě schází," pěje na předávání Oscarů, odkud si odnáší sošku pro nejlepší herečku... Ne, tohle je naštěstí jen videoklip, v reálu se Britney na poličce v obýváku nebo spíš někde jinde leskne soška pro herečku nejhorší. Na červený koberec poslal zpěvačku režisér Dave Meyers, který se za svůj krok dočkal posměšků, ale za to je to jeden z mála videoklipů Britney Spears, který má opravdu poutavý děj.

Nejhorší videoklip

Po euforických recenzích, oslavujících návrat životem zkroušené Britney, byla tohle byla rána pěstí. A rovnou do nejcitlivějších míst. Videoklip, který měl podpořit na parketech výborně fungující singl "Gimme More", se prostě nepovedl. Po fotografiích vzniklých během natáčení klipu, který zaručoval podle pronikajících informací nejlepší videoklip v kariéře zpěvačky, se řada fanoušků nebála vyslovit své zklamání. Na internet pronikly zprávy, podle nichž se zpěvačka nepohodla s režisérem Jakem Sarfatym, a proto video tvoří z velké části jen kolem tyče se vlnící Britney. Pravdy se už ale zřejmě nikdo nedokouše.

5. Piece Of Me (2007)
Režie: Wayne Isham Sarkastická a naštvaná Britney v roce 2007 lehce probouzí svou kariéru k životu a ptá se, zda z ní chceme kousek. Reagovala tak na řadu potyček s paparazzi, kdy po svém slavném oholení hlavy zkoušela s deštníkem na jednom z novinářů, co si zapamatovala z hodin boxu. Fanoušci si videoklip okamžitě zamilovali, sama Britney přiznala, že se jí moc nelíbí, protože v něm má prý moc staromódní oblečení. I přesto v září 2008 přebrala za klip opravdu šťastná a po dlouhé době dobře vypadající Britney dvě ceny na udílení MTV Video Music Awards. Zajímavosti: Originál písně natočila švédská křehotinka Robyn, ale pouze jako demo. Ve verzi Britney zpívá alespoň backvokály. Magazín Rolling Stone při tvoření žebříčku stovky nejlepších písní roku 2007 na tuhle nezapomněl a přiřkl jí patnáctou příčku.

4. Everytime (2004)
Režie: David LaChapelle Zapomeňte na hluboké dekolty, odhalená pozadí, svůdné pózy a sexistické tance. Tady se řešilo něco jiného. A to sebevražda. Krok, který Britney podle mnoha neověřených zpráv chtěla udělat i loni. Tady to bylo jen "jako" a následně doprovázeno pořádnou vlnou emocí, protože tohle už je opravdu silné kafe. Poprvé ve videoklipu poukázala na svůj cejch celebrity, kdy ji dennodenně pronásledovali desítky papparazzi. Po řadě dalších událostí ve videu Britney uléhá do vany a omdlévá. Na následujícím záběru jsou obrázky z porodnice, kde přišlo na svět děvčátko. Původní smysl reinkarnace v tom ale našel opravdu málokdo, proto se režisér David LaChapelle přiklonil i k alternativnímu závěru, kdy se Britney na konci z vany vynoří.

3. Womanizer (2008)
Režie: Joseph Kahn Věřil tomu už málokdo, ale ona se opravdu vzchopila, začala na sobě makat a všem pochybovačům po vydáni singlu "Womanizer" může nyní opět ukázat prostřední prsty na svých rukou. Krásná, sexy a neodolatelná, to jsou nejčastější slova z úst fanoušků a všichni doufají, že už to tak vydrží. Zajímavosti: Britney si ihned po vydání singlu a videoklipu odnesla několik rekordů. Jednak se z devadesáté šesté pozice v Billboard Hot 100 dostala v následujícím hitparádovém týdnu na číslo nejvyšší, čímž se zapsala do historických análů v podobě nejvyššího skoku. Další rekord hlásil portál YouTube.com, na němž videoklip během pouhých dvou dnů shlédlo přes sedm milionů diváků.

2. ...Baby One More Time (1998)
Režie: Nigel Dick Nevinně rebelská image mladé
dívky zvedla na konci roku 1998 všechny ze sedadel. Jedni oplývali nadšením nad talentem holky Spearsovic, která si to tančí a zpívá po chodbách školy, kde se natáčela i slavná "Pomáda". Jiní si nevěřícně ťukali na čelo a brblali pod nosem něco o špatném hudebním vkusu. Ale ke vší úctě ke všem "Sukničkářům", tohle byla, je a bude zřejmě nejúspěšnější píseň Britney Spears v kariéře. Zajímavosti: Britney byla nařčena z propagace domácího násilí. Toto absurdní označení se začalo prošetřovat ještě před vydáním samotné písně, která se v originále jmenovala "Hit Me Baby One More Time" (Uhoď mě baby ještě jednou). Pro klid na duši slova "Hit Me" nahradila nahrávací společnost v názvu třemi tečkami.

Britney režisérka

Může zpívat, může tančit, psát knihy, hrát ve filmech, proč by si také nenatočila vlastní videoklip? Svůj sen proměnila ve skutečnost v roce 2005, kdy se do role režiséra obsadila v písni "Do Somethin'". Výsledek není sice nikterak oslnivý, ale jak říká stará ostřílená pravda - snaha se cení. Mnohem zajímavější dohru zažil videoklip o dva roky později, kdy Britney už naplno žila nezřízeným životem, což se znelíbilo Louisi Vuittonovi, jehož firemní značka je k vidění na automobilu
, v němž se Brit a její kamarádky prohání po nebeských stráních. Vysoudil osm set tisíc dolarů a zákaz vysílaní klipu navrch.

1. Toxic (2004)
Režie: Joseph Kahn Britney je sběratelkou ocenění, do začátku roku 2005 jich měla přes sto, ale té nejcennější, Grammy, se pořád ne a ne dočkat. Všechno se změnilo po vydání megahitu "Toxic", u kterého si i odpůrci peroxidové divy podupovali dolními končetinami a následně nic nenamítali, když jej hudební akademici zvolili nejlepší taneční nahrávkou roku. A nejen nahrávka, ale i klip je bezkonkurenční a doteď se řadí mezi nejdražší videa historie. Natáčelo se v Paříži a po vydání novinkového singlu "Womanizer" neunikl srovnání. Jen ty paruky tady Britney sluší víc. Zajímavosti: Server Pitchfork při své rekapitulaci nejlepších písní z pětiletky 2000-2005 na "Toxic" nezapomněl a dosadil ho na 13. místo. Časopis Blender nezůstal pozadu a skladbě připsal stodesátou pozici ve výčtu nejlepších singlů v letech 1980 až 2005. Výrobce mobilních telefonů Sony Ericsson ověnčil "Toxic" druhou pozicí v anketě nejstahovanějších písní jeho uživatelů. Britney předstihli už jenom Queen se svou písní o šampiónech.

'Circus' na závěr

Jako důkaz, že Britney neleží doma na gauči a nelechtá se na pupku, může svědčit i její nový videoklip, který měl svou premiéru těsně před vydáním tohoto článku.
Britney

Circus-Blendy

29. prosince 2008 v 20:21 | MISSBRITNEY.BE |  Blendy

*Animace circus*

29. prosince 2008 v 20:14 | MISSBRITNEY.BE |  Animace
Našla jsem pár animaček z klipu circus...a tady jsou


28 prosince Britney do Kentwoodu?

29. prosince 2008 v 20:08 | BREATHEHEAVY.COM |  Novinky
Britney dnes odletěla s L.A do svého rodného města Kentwood...zřejmě bude oslavovat silvestra společně se svojí rodinou...Magazín People jmenoval Britney jako nejdiskutovanější celebritu roku a comeback roku

28. prosince 2008 v 11:31 | LOVEBRITNEY.NET |  Novinky
V posledním čísle prestižního magazínu People byla Britney jmenována jako Nejdiskutovanější celebrita roku a také Comeback roku. Jaké překvapení, že?


Světu vládne Cirkus nadruhou

28. prosince 2008 v 11:29 | FREELINEZERO.WGZ.CZ |  Novinky
Je to tak. Ve světovém albovém žebříčku vyhrává Circus americké krásky Britney Spears a místo níž sídlí The Circus bristké party Take That. Oba Circusy prodaly něco přes 412 000 kopií, avšak Britneyin o nějaký ten nosič navíc. NA trojku se dopracovaly rockové hlavy AC/DC (394 000), čtyřku obsadila Beyoncé s I Am...Sasha Fierce a pětku uzavírá Tyalor Swift z deskou Fearless.


Česko chce BRITNEY!

27. prosince 2008 v 17:20 | HOTSTAR.CZ |  Novinky
Britney Spears, která bude mít v příštím roce turné k propagaci alba Circus bohužel, zatím, neoznámila kromě Velké Británie žádné jiné termíny v Evropě.
Čeští fanoušci se spojili a vytvořili kvůli tomu speciální video


BULVÁR-Zákeřná Britney Spears:Přebere Paris Bývalého?

27. prosince 2008 v 12:20 | TOPKY.SK |  Novinky
LOS ANGELES-Časy kdy dvě Hollywoodské blondýnky sýtili média tvrzeními o jejich nerozlučném přátelství jsou už dávno pryč.Vztahy mezi nimi už zřejmě ochablo natolik,že si bez problémů posouvají bývalé partnery.Je to jen měsíc co se Paris(27) rozešla s chlapem jejích snů Benjim Maddenom (29).Jako důvod uvedla Paris povahovou rozdílnost .I přesto se všem zdálo že by hotelová dědička mohla mít o kytaristu skupiny Good charlote ještě stále zájem.Zatím co se Paris bavila nikdy nekonečnými večírky ve své milionové vile,Britney(27) chlácholila odkopnutého Benjiho.
"Byli spolu po několikáté na rande,vypadáto že má Benjiho velmi ráda,tak jako on ji".
Tvrdí nejmenovaný zdroj pro magazín In Touch Weekly.Slušného chlapce,kterým člen úspěšné kapeli rozhodně je,schvaluje i zpěvaččin otec Jamie.Rozrušená Britney zatím fámy popírá.
PS:TAK TO URČITĚ NENÍ PRAVDA NEVĚŘÍM TOMU
Britney, Benji a Paris

MTV's Top 25 Videos of 2008

26. prosince 2008 v 19:13 | BRITNEYEXPERTS.COM |  Novinky
01. Britney Spears - "Womanizer"
02. Lil' Wayne ft. Static Major - "Lollipop"
03. Jordin Sparks ft. Chris Brown - "No Air"
04. Chris Brown - "Forever"
05. Danity Kane - "Damaged"
06. Britney Spears - "Piece Of Me"
07. Mariah Carey - "Touch My Body"
08. Flo-Rida ft. T-Pain - "Low"
09. Jonas Brothers - "Burnin' Up"
10. Leona Lewis - "Bleeding Love"
11. Chris Brown - "With You"
12. Jonas Brothers - "When You Look Me In The Eyes"
13. Beyoncé - "Single Ladies (Put A Ring On It)"
14. Usher - "Love In This Club"
15. Pussycat Dolls - "When I Grow Up"
16. Rihanna - "Take A Bow"
17. Katy Perry - "I Kissed A Girl"
18. Paramore - "Decode"
19. Rihanna - "Disturbia"
20. Beyoncé - "If I Were A Boy"
21. Tokio Hotel - "Ready, Set, Go!"
22. Rihanna - "Don't Stop The Music"
23. Madonna ft. Justin Timberlake & Timbaland - "4 Minutes"
24. Danity Kane - "Bad Girl"
25. Pink - "So What"

Britney Spears will spend New Year's Eve with her sons

Objeví se Britne na NRJ Music Awards 2008?

26. prosince 2008 v 16:25 | LOVEBRITNEY.NET |  Novinky
Podle francouzských novin by se Britney měla 17. ledna 2009 objevit na předávání prestižních francouzských cen NRJ Music Awards 2008. Loni zde vyhrála cenu za nejlepší album Blackout. Na cenách by se společně s ní měly objevit hvězdy jako Katy Perry, Coldplay, Pussycat Dolls, Akon, Duffy, Pink, Rihanna a další. Letos to bude také 10. výročí těchto cen.
I letos je zde nominována, a to v kategorii "Nejlepší klip roku (Womanizer)" a v kategorii "Nejlepší zpěvačka roku".Britney Spears stráví Silvestra s dětmi

26. prosince 2008 v 16:21 | BLESK.CZ |  Novinky
Zpěvačka Britney Spears ´jde do sebe´. Letošního Silvestra totiž nestráví na bujaré oslavě, ale bude se doma starat o své dva syny Seana a Jaydena.
//<![CDATA[ AO_posice(adoceanczopjtjsfuyc, 'Rectangle 420x220 Article'); //]]>
Ať už chce hrát na city, nebo je skutečně milující matkou, Britney Spears nebude na Silvestra pařit a pít až do rána, ale pečovat o svá dvě dítka. Zpěvačka, která se stále nevymanila ze soudem stanovené péče svého otce Jamieho, zůstane 31. prosince doma, aby uložila do postele tříletého syna Seana a dvouletého Jaydena, zatímco jejich jediný oficiální opatrovník a otec Kevin Federline si bude užívat se svojí novou přítelkyní Victorií Princeovou v Las Vegas.

"Vztah Kevina a Britney je v poslední době čím dál lepší a lepší, takže zatím před ní, ani na veřejnosti, o Victorii moc nemluví," svěřil novinářům Kevinův blízký přítel, který si nepřál zveřejnit jméno. "Navíc ví, jak strašně si Britney přála být s kluky na Vánoce, takže jí dovolil je pravidelně navštěvovat během svátků v jeho domě. A teď jí navíc - jako velkou laskavost - dovolil je hlídat na Silvestra."

Není tajemstvím, že sedmadvacetiletá Britney se pokouší někdejší vztah s Kevinem oživit. "Byly chvíle, kdy bych to okamžitě vrátil, ale teď už jsem pevně rozhodnutý, že našemu vztahu rozhodně druhou šanci nedám," říká rezolutně Kevin.Britney Backstage Before Her NTV Performance

26. prosince 2008 v 9:46 | UNUSUALBRITNEY.COM |  Novinky

Womanizer vede v amerických rádiích!

25. prosince 2008 v 20:32 | LOVEBRITNEY.NET |  Novinky
Megahit "Womanizer" poskočil v americké mainstreamové rádiové hitparádě Top 40 na 1. místo a je tak její první #1 od písně "Toxic" z roku 2004. Celkově je to její 4. singl, který se dostal na špici. Kromě "Womanizer" se na ni vyšplhal v roce 1999 její debutový singl "Baby One More Time" a v roce 2000 to byl singl "Oops!…I Did It Again".
V tomhle žebříčku je Britney Spears dokonce rekordmankou. V téhle hitparádě měla totiž ze všech ženských umělkyň nejvíce singlů a to už 19! Celkově je na druhém místě. První příčku drží rapper Nelly, který zde měl ale pouze o jeden singl více a to 20. Nebude to trvat dlouho a Britney co nevidět dožene i Nellyho.


Přání od Britney

25. prosince 2008 v 20:29 | BRITNEY-TIME.DE |  Novinky
Britney se nechala se Seanem a Jaydenem nafotit..pro vánoční přání..Britney nám přeje veselé vánoce!


For my SB

23. prosince 2008 v 13:55 | Kikina

Choreografem turné se stal Jamie King, hlavní hudebník bude Simon Ellis!

23. prosince 2008 v 11:52 | LOVEBRITNEY.NET |  Novinky
Je to oficiální! Jamie King bude režírovat nadcházející turné "The Circus Starring: Britney Spears". Prohlásila to agentura McDonald Selznick Associates.
Agentura MSA, která Jamieho zastupuje, se přesně vyjádřila takto:
"Britney je zpět a chystá se na turné, které bude propagovat její nové album "Circus"! Gratulujeme Jamiemu Kingovi, který bude turné režírovat. Simon Ellis se postará o hudební stránku turné."
Jamie King už režíroval turné jako je Madonnino "Sticky & Sweet", turné "Back To Basics" Christiny Aguilery nebo starší turné Britney Spears "Oops!…I Did It Again" - celý seznam zde. Režíroval také Britneyiny klipy "Me Against The Music" a "Stronger".
Wade Robson, který měl původně turné režírovat, stejně jako současný choreograf Andre Fuentes, skončil. Zatím žádné prohlášení proč nebylo zveřejněno.
Simon Ellis, který se postará o hudební stránku turné, pracoval jako hudebník a klávesista například ve skupině S Club 7 a Simon Fuller, který vymyslel show Pop Idol a X-Factor, ho nazval géniem.